Systemy ERP. Remedium na kłopoty z zarządzaniemTysiące danych nie do ogarnięcia? Relacje z odbiorcami i dostawcami zaniedbane? Sprzedaż maleje a po dane magazynowe trzeba chodzić piechotą? Produkcja produkuje według sobie tylko znanych zasad. Czy wysyłka poszła? W ogóle ktoś jeszcze odbiera nasze produkty? Od razu widać, że czas zastosować w przedsiębiorstwie oprogramowanie zarządzające klasy ERP. Taki system daje możliwość efektywnego kierowania przedsiębiorstwem, pozwoli na ogarnięcie bałaganu informacyjnego skupiając wszelkie istotne informacje w jednym miejscu. Pozostaje tylko pytanie, który z osiągalnych w powszechnej ofercie systemów ERP wdrożyć? 

Możemy eksperymentować ale najlepiej jest nie powtarzać chybionych decyzji innych przedsiębiorstw i wdrożyć systemy ERP już sprawdzone w praktyce. Takie systemy klasy ERP oferuje właśnie firma Comarch. Samych wdrożeń najbardziej popularnego w kraju systemu Optima jest już ponad 50 tys. I, co dla nas najbardziej istotne, za każdym razem funkcjonują znakomicie. 
Czołową firmą wdrażającą systemy ERP spod znaku Comarch jest spółka Infortes z Wrocławia. Może pochwalić się już przeszło setką wdrożeń systemów Comarch ERP XL adresowanych do największych przedsiębiorstw. Oczywiście mniejsze przedsiębiorstwa także znajdą w ofercie Infortesa interesujące rozwiązania. Spółka Infortes poza całością prac związanych z doborem konfiguracji, wdrożeniem, szkoleniem w obsłudze i serwisowaniem oprogramowania marki Comarch oferuje też własnego autorstwa rozwiązania uzupełniające. 
Oprogramowanie to, jak dla przykładu Infortes 4Services, powiększa funkcje programu bazowego. Przy tym stwarzają możliwość lepszego dostosowania systemu do danej branży. Chcąc wdrożyć oprogramowanie klasy ERP stawiajmy więc na produkty Comarch i Infortes.

Infortes Sp. z o.o.

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. 713067040
NIP: 8992499879
REGON: 932978690

https://infortes.pl/