Implanty do mocowania protezyUbytek uzębienia w rezultacie nieszczęśliwego urazu albo zaburzenia spowodowane chorobami dziąseł są dzisiaj powodem częstych nieszczęść. W wielu przypadkach atrakcyjność wizualna jest w dzisiejszych czasach walorem ułatwiającym dostosowanie w nowym otoczeniu. Nie od dziś wiadomo, że interesująca aparycja gwarantuje efektywniejsze znalezienie dobrej pracy, sprzyja zdobywaniu nowych kontaktów i znakomicie podnosi poczucie własnej wartości. Jakkolwiek, nie każdy może cieszyć się perlistym i pięknym uśmiechem. Z pomiarów statystycznych wynika, że znaczny procent Polaków cierpi na skutek infekcji przyzębia i próchnicy, jedynie nieznaczny procent stanowią ludzie, którzy uszkodzili zęby w rezultacie urazów. 

Przygnębiający jest fakt, iż próchnica obejmuje też najmłodsze dzieci wystawiając je na przedwczesną stratę zębów mlecznych.
Niewątpliwie znaczący wpływ na stan uzębienia ma prawidłowa i systematyczna higiena jamy ustnej, częste konsultacje stomatologiczne oraz jakość życia. Badania i leczenie zapobiegawcze będą mogły uchronić uśmiech przed dotkliwymi zmianami. Rozwiązaniem często są nowej generacji implanty w mieście Wrocław. 
Co jednak uczynić, jeżeli ubytki w uzębieniu powoli zaczynają być powodem bólu?
W świetle badań, że utrata zębów jest bezdyskusyjną determinantą wad zgryzu, odwołującą do modyfikacji rysów twarzy, kłopotów z mową, zaników kości i zakłóceń przetwarzania pokarmów stałych. Niekompletne uzębienie powoduje uczucie niepewności, utrudnia funkcjonowanie w otoczeniu socjalnym oraz ogranicza znalezienie pracy. Z pewnością tych wszystkich przeszkód ustrzec się można, dzięki uzupełnieniu zębów wkrótce po ich utracie.
Obecnie tradycyjne protezy stopniowo odchodzą do lamusa, większość pacjentów wybiera odbudowę brakujących zębów procedurą implantoprotetyki. Wbrew powszechnej opinii implanty nie są wcale tak kosztowną inwestycją, jakby się mogło zdawać. Chociaż obejmują nakład pieniężny rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych to zapewniają kapitalną trwałość przez całe życie pacjenta.
Etapem wiodącym do pozyskania ładnego wyglądu i utrzymania naturalnych zębów jest dobór porządnie wyspecjalizowanego implantologa. Teraz też nie wszystkie przychodnie dentystyczne przynoszą satysfakcjonujące efekty implantologii stomatologicznej. Znana nowoczesna klinika MedCom wyposażona w część kliniczną i salę rentgenowską warunkuje odpowiedni poziom leczenia. Zakładając wysokiej jakości implanty we Wrocławiu trzeba przygotować się na diagnozowanie merytoryczne i farmakologiczne. Często zdarza się, że nie wszyscy pacjenci zaliczają się do zabiegu. Przeciwwskazaniem jest z pewnością wiek poniżej 16 lat, przypadłości ogólnoustrojowe, zaawansowana cukrzyca, zaburzenia hematologiczne krwi, zaburzenia umysłowe i bruksizm. Taka rekonstrukcja uzębienia jest zupełnie niebolesna, pomaga odzyskać utracony komfort życia i szczery uśmiech skłaniający do zawiązywania nowych znajomości. Implanty stosuje się w konsekwencji utraty jednego zęba, braku zębów trzonowych lub zupełnego bezzębia. Wizyta u chirurga stomatologa przeznaczona jest na wywiad z pacjentem i wyłączenie przypuszczalnych barier. Oszacowanie jakości kości i zdjęcie rentgenowskie stanowi podstawę do skrupulatnego planowania leczenia. Następnym etapem jest wprowadzenie implantu w podłoże kostne z wykorzystaniem wybranego wiertła. Zjawisko osteointegracji zachodzi od 3 do 6 miesięcy od wszczepienia, zespolenie implantu z kością warunkuje aplikacje korony protetycznej. Implantologia jest dodatkowo świetnym pomysłem dla osób definitywnie pozbawionych koron zębowych. Innowacyjne implanty tytanowe tworzą funkcjonalną opcję dla niestabilnych protez. Jedynie 4 implanty wyznaczają trwałe wzmocnienie dla protezy.

PHU MEDCOM Sp. z o.o.

ul. Zdrowa 6 
55-020 Wojkowice
tel. 713164027
NIP: 8961266364
REGON: 932224360

ostatni wpis na blogu medcom.wroclaw.pl
Zabytki Jerozolimy
Co warto zobaczyć będąc w Jerozolimie? Najlepiej zrobić to z pomocą przewodnika, który dokładnie oprowadzi nas po mieście i opowie historie, które wiążą się z jego najważniejszymi miejscami. Będzie to najlepsza lekcja z kultury i obyczajowości Jerozolimy. Najważniejszym miejscem...
Multikulturowość Jerozolimy
Współczesna Jerozolima jest miastem wielokulturowym, choćby z racji kultu religijnego. Zauważyć to można po typowych dla danych religii budowlach. Nowa Jerozolima otaczająca Stare Miasto, jest miejscem tętniącym życiem. Nowoczesne żydowskie dzielnice przebiegają w zachodnim kierunku ku...
Aby gotowanie było przyjemnością - czyli garnki indukcyjne ELO
Unoszące się w kuchni apetyczne zapachy są najlepszą oznaką tego, iż smaczne danie jest już gotowe. Miłe chwile przy wspólnym stole w gronie najbliższych osób to te momenty, które sprawiają, że możemy się zrelaksować i zwyczajnie poczuć się szczęśliwym. Aby móc zachwycić...